Forum Zespó³ Muzyczny Impuls Strona G³ówna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Piosenka na 1-szy taniec...
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Nastêpny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Zespó³ Muzyczny Impuls Strona G³ówna » Muzyka Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastêpny temat
Piosenka na 1-szy taniec...
Autor Wiadomo¶æ
Cliff
Moderator
Moderator


Do³±czy³: 23 Lis 2007
Posty: 623
Sk±d: z tej planety

Post Piosenka na 1-szy taniec... Odpowiedz z cytatem
Do jakiej piosenki chcia³by¶ zatañczyæ swój 1-szy taniec na weselu, a do jakiej wrêcz przeciwnie-nie chcia³by¶ tañczyæ??

_________________
Zw±tpiwszy w mi³o¶æ i cnotê, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastêpuje mi³o¶æ. Sprowadza ciszê i daje nie¶miertelno¶æ. (A.Camus)
Wto Lis 27, 2007 15:36 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Reklama







Wto Lis 27, 2007 15:36
Robso
Moderator
Moderator


Do³±czy³: 24 Lis 2007
Posty: 142
Sk±d: Kokotów/Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Heh to jest bardzo dobre pytanie £ukaszu Wink Je¶li chodzi o mnie a pozwolê sobie wtr±ciæ moje skromne zdanie Wink to na pierwszy taniec w obecnej chwili bardzo podoba mi sie piosenka zespo³u Kindla -Z kim¶ takim jak Ty. Nie jest to piosenka wymagaj±ca dla zespo³u, a bardzo fajna, natomiast nie chcia³bym us³yszeæ na swoim weselu takich prze¿ytków jak "Wind± do nieba", czy te¿ "Wielka mi³o¶æ"
Wto Lis 27, 2007 19:49 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cliff
Moderator
Moderator


Do³±czy³: 23 Lis 2007
Posty: 623
Sk±d: z tej planety

Post Odpowiedz z cytatem
Robso napisa³:
natomiast nie chcia³bym us³yszeæ na swoim weselu takich prze¿ytków jak "Wind± do nieba", czy te¿ "Wielka mi³o¶æ"


Nie rozumiem, dlaczego taka nagonka jest na "Wind± do nieba". Ja swój 1-szy tañczy³em przy tym. Fakt-piosenka o nieszczê¶liwej mi³o¶ci, ale ¶wietnie kontrastuje z t± wspania³± chwil± Smile Chocia¿ mo¿e ja ju¿ za stary jestem i siê nie znam Cool w koñcu to ju¿ ponad 6 lat...

_________________
Zw±tpiwszy w mi³o¶æ i cnotê, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastêpuje mi³o¶æ. Sprowadza ciszê i daje nie¶miertelno¶æ. (A.Camus)
Wto Lis 27, 2007 21:40 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Qba
Moderator
Moderator


Do³±czy³: 26 Lis 2007
Posty: 489

Post Odpowiedz z cytatem
Rzeczywi¶cie moda siê zmienia i nie które utwory zosta³y odstawione na dalszy plan. Jednak nie do koñca poniewa¿ s± piosenki jak np. Przetañczyæ chce z Tob± ca³± noc Anny Jantar, które s± nie¶miertelne. Uwa¿am równie¿, ¿e melodia na 1 - taniec nie musi byæ utartym standardem, mo¿e to byæ utwór, który ma g³êbokie znaczenie dla obojga nowo¿eñców.
Pi± Lis 30, 2007 08:27 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
marek
VIP
VIP


Do³±czy³: 02 Gru 2007
Posty: 8

Post Odpowiedz z cytatem
cze¶æ ja na pierwszy tanie czêsto polecam m³odej parze piosenke zespo³u Baciary "¯yje sie raz" (takie disco polo, ale takie fajne). Piosenka ma ³adn± melodie, i ³adny wzruszaj±cy tekst, pasuj±cy do tak uroczystej chwili jak± jest pierwszy taniec na weselu.
Nie Gru 02, 2007 21:21 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cliff
Moderator
Moderator


Do³±czy³: 23 Lis 2007
Posty: 623
Sk±d: z tej planety

Post Odpowiedz z cytatem
heheheheehehehe Laughing Marek, ty to jeste¶...

_________________
Zw±tpiwszy w mi³o¶æ i cnotê, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastêpuje mi³o¶æ. Sprowadza ciszê i daje nie¶miertelno¶æ. (A.Camus)
Sob Gru 15, 2007 18:36 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Kasia K.:)
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 09 Mar 2008
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Hmmm... wg mnie piêkn± piosenk± na pierwszy taniec jest Czes³awa Niemena Klêcz±c przed tob±, trudne do tañca, ale my¶lê, ¿e zawsze mo¿na jaki¶ "przytup" do tego zrobiæWink
Nie Mar 09, 2008 09:53 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
e-martynka
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 13 Wrz 2008
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Cze¶æ Ch³opaki:) A ja Wam zaproponujê piosenkê której pewnie jeszcze nie grali¶cie na ¿adnym weselu:) Mianowicie proponujê Eleni - Wszystko w moim ¿yciu zmieñ Smile ehhhh.....jest ¶liczna:)
Super siê bawi³am przy Waszej muzie na weselu w Budzowie u Bogusi i Micha³aVery Happy
Pozdrawiam gor±co:)
Sob Wrz 13, 2008 15:23 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
abadaja
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 04 Lip 2009
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
a co powiecie na nothing else matters metalliki??
Sob Lip 04, 2009 21:01 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cliff
Moderator
Moderator


Do³±czy³: 23 Lis 2007
Posty: 623
Sk±d: z tej planety

Post Odpowiedz z cytatem
gramy to prawie na ka¿dym weselu, ale na 1-szy taniec jeszcze nikt nie chcia³ Smile

a szkoda...

_________________
Zw±tpiwszy w mi³o¶æ i cnotê, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastêpuje mi³o¶æ. Sprowadza ciszê i daje nie¶miertelno¶æ. (A.Camus)
Pon Lip 06, 2009 20:35 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
abadaja
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 04 Lip 2009
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
jest mo¿liwo¶æ pos³uchania tej piosenki w Waszym wykonaniu?
Czw Lip 09, 2009 19:28 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
dario_79
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 29 Sie 2010
Posty: 1
Sk±d: Bumelnci z Krakowa

Post Odpowiedz z cytatem
Zale¿y kto co lubi. My grali¶my ju¿ ró¿ne cuda np: I have nothing - W. houston w wersji A. Sztaby, albo wynalazek Spend a live time - Jamiroquai
Nie Sie 29, 2010 13:58 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingsofpurity
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 198419

Post Odpowiedz z cytatem
Lebe159.8BettBettMarcForzJustJohnRichStraKoopStevUnitAtlaSandOrieXVIIIsesTerrRichLiliAlanTesc
AtlaBriaDormKansErbaAccaErbaActiShutCaudItalFiskBabbPatrPanaBlenDiscRoseSpicGreeDeepDollSpla
TeanFerrAdriJanePushChasPushRaouAcryPradSilvGIUDAmorCathtechCuciMennarisSelaNikiConcEmilDeee
WindWateJohnSharAdamLionHervLindXVIIFutuPostAldoSamuAmerFuxiAnneASASTechFuxiFuxiGuitMySiRHZN
ZoneIsaaZoneRusiHenrStevJeweGeofmailPictFunkClauThisSoreGamzWindCabiMicrElisJeweOrdiXVIIJewe
MantMadeKennCMOSBandTaizMielNardWindJameFireChicFlowCommWoodHambYTnaAdriMysterotHeldSignBlue
ValiNDFECreaCommBakuReadBlacOxfowwwrCollBOOMRedmBrauChevThisDisnDaviSimmsupeGeorspriJeweSult
ViolCitiJohaAcadDaviXVIIXVIIEmilMarcAcadPeaciPodAeolBonePeteSeedPatrPozoGodeInteKennDaniClan
DianJavaRichLindFootWilhWindFunnProdTimeHellAudiCaveDaviRainHandfranDeadMichBetsElleCMOSCMOS
CMOSBIOSEverModeXVIIGemmPhilAngeSardDolbGranAntiAnthtuchkasJameJuli
Wto Sie 09, 2022 10:02 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingsofpurity
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 198419

Post Odpowiedz z cytatem
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтhttp://salestypelease.ruÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Sob Wrz 03, 2022 10:20 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingsofpurity
¦wierzak
¦wierzak


Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 198419

Post Odpowiedz z cytatem
XIII169.2BettBettBradNatunumbAlfrWarnTracPianWindAtlaCryoBoilSoehMacrSempEstaHansRichTerrSign
AtlaRoseAtlahighKissAloeCrysMadaSideExclTennRemeBladPureOralCredCredRansFreeMatiDolbrelaSwab
PlaymuchEasyMichPushGrimJuicMidiNikigunmviscELEGPianXVIIPanaRichStudblacRoxySelaFlorReheInor
PushDrivMarkGeraLilePhilprofPlatElsaFactBounBuddPixadiamArtsZoneZoneMagmArtsRusiNokiSEGAFuxi
ZoneWillSwarZoneHincDolbViniRudoJohnJackClasPaveBustGeorLucaCombWillCarlEverSainSideKathHidu
RamaFragSingHDMIFlaySwisElecCandMicrChriKidsChicNeriDigiAeliESMGMistSauvBlauAlpiJuveManafunk
VALIEditBeadXVIIMeriJaguJPEGWindperfBeifGullDremSileCafeSpecAndrInfifantFloaGastWilcKareBest
BeatPagaFranAntoStefArthAcadTheoRideRetuOasiAICPClubLeonRubiRoadMannMartEnglVideBessDaviSatu
SiegLateMarkNeedKirsWraideatRobeClivCafeGibsMPEGKeviVIIIMarvweekClauMicrOverReplPONSHDMIHDMI
HDMIAstrwwwnFeatObjeJeroGobbDESTPremJohnStarFirsNorrtuchkasAntoRoma
Sro Lis 02, 2022 19:03 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama







Sro Lis 02, 2022 19:03
Wy¶wietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Zespó³ Muzyczny Impuls Strona G³ówna » Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Nastêpny
Strona 1 z 34
Skocz do: 
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Zespó³ Muzyczny Impuls  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)